O PROJEKTE

Pomáhame podnikateľom rásť rýchlejšie vďaka vzájomnej spolupráci. Ak máte voľné zdroje, môžu pomôcť iným a vám priniesť pasívny príjem. Ak využívate zdieľané zdroje, môžete podnikať s menšími nákladmi a jednoduchšie.
 

Čo u nás nájdete?

ZARIADENIAPRIESTORYDOPRAVA
 

Prenajímatelia

Požičiavať ostatným je výhodné, pretože:

  • získate pasívny príjem z nevyužívaných zdrojov

  • zvýšite návratnosť investícií

  • urýchlite a uľahčíte splácanie vášho majetku

 

Nájomcovia

Požičiavať si je výhodné, pretože:

  • dostupné zdroje vám umožnia rásť rýchlejšie

  • ušetríte na počiatočných investíciách

  • môžete investovať do toho, čo naozaj potrebujete

  • požičiavanie znižuje riziko podnikania

 

KTO SME?

Sme SHARILO, platforma podporujúca ideu “smart podnikania” založenú na zdieľaní zdrojov v podnikaní. Spájame tých, ktorí veria, že vzájomné zdieľanie je ekonomicky a ekologicky výhodné. Sme tu preto, aby sme vášmu biznisu pomohli rásť vďaka dostupným zdieľaným zdrojom alebo pasívnemu príjmu z prenájmu vašich nevyužívaných zdrojov.

 

Spolupráca poháňa prosperitu

Spájame ľudí, ktorí chcú rásť a vzájomne si pomáhať v podnikaní. Podporujeme aktívnu výmenu tovarov a služieb, výhodnú pre všetkých zúčastnených. Zo vzájomného zdieľania prosperujú obe zúčastnené strany.
 

Zdieľanie je ekologické

Vďaka tomu, že spoločne využívame zdroje na maximum, zabraňujeme plytvaniu. Znižujeme množstvo zbytočného odpadu, čím sa podieľame na chránení životného prostredia.


NAŠA VÍZIA

Chceme vytvoriť bezpečný priestor pre tých, ktorí chcú využiť neobmedzené možnosti zdieľania a ktorí sú pripravení rásť spoločne. Urobíme všetko pre to, aby zdieľanie voľných kapacít bolo len začiatkom budúcej úspešnej spolupráce a profitabilného podnikania.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×