Asset light, experience rich

20.01.2016Zdieľaná ekonomika
Chcete si prenajať vilu v Toskánsku, mať k dispozícii čln a na stole domáce talianske delikatesy každé ráno? Teraz už o tom nemusíte iba snívať. Vďaka novému trendu zdieľanej ekonomiky sú skvelé zážitky dostupné pre všetkých.

Rozumné a prospešné riešenia
Zdieľaná ekonomika umožňuje ľuďom zažiť to, čo bolo donedávna dostupné len pár vyvoleným. Je založená na časovej rovnováhe a prostredníctvom internetu spája v reálnom čase ľudí s majetkom, ktorý práve nevyužívajú, s ľuďmi, ktorí ho potrebujú.
Zdieľanie nevyužitého majetku vytvára majiteľovi ďalší príjem, ktorý pokryje náklady na prevádzku alebo údržbu, prípadne ich môže investovať na ďalší rozvoj.
Nájomca zas získa možnosť prenajať majetok za cenu, ktorá je niekoľkonásobne nižšia ako v požičovni. Podnikateľ, ktorý potrebuje nový sklad či prenosný výstavný stánok, sa vyhne jednorazovej investícii či úveru a namiesto toho sa rozhodne pre prenájom. Tým zníži riziko a zároveň uvoľní finančné prostriedky, ktoré môže využiť na rozvoj podnikania.

Pasívny príjem si môžete vytvoriť aj Vy
„Cost of opportunity“ alebo vytváranie pasívneho príjmu z novej príležitosti je stúpajúcim trendom v rozvinutých ekonomikách. Heslo ,,Asset light, debt free and experience rich“ už oslovilo mnohých inovatívnych podnikateľov. Ak aj Vy hľadáte príležitosť ako znížiť náklady alebo vytvoriť ďalší príjem, spoľahnite sa na SHARILO.COM.
Projekt združuje malých a stredných podnikateľov na Slovensku, ktorí využívajú princípy zdieľanej ekonomiky.


Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×