Ako zdieľať nevyužitý sklad z pohodlia domova?

09.03.2016Zdieľaná ekonomika

Nemusíte byť high-tech, aby ste využívali smartphone na podnikanie.
65% ľudí na Slovensku používa smartphone a pravdepodobne ste jedným z nich. Prejdite sa raz po sklade, dvore či kancelárii a spravte fotky. Nabudúce, keď budete čakať ráno na kávu, či pozerať večer televíziu, zamyslite sa, či bude vaše auto pri preprave plne využité, či nemáte v sklade pár metrov štvorcových voľných alebo či nemáte niekde v rohu poskladaný výstavný stánok či altánok. 

Predstavte si, koľko by ste mohli zarobiť:
  • Preprava 10 krabíc distribútora šampónov, ktorý potrebuje poslať zásielku rovnakým smerom, akým dnes idete aj Vy – zárobok 18 €
  • Prenájom výstavného stánku – zárobok 15 €
Aktívne zdieľanie zdrojov aj v malom rozsahu vám prinesie značný profit. V tomto prípade 660 € mesačne. To je už slušná suma, ktorú by ste mohli investovať napr. do marketingu.

Jediné, čo musíte spraviť, je vytvoriť jednoduchý inzerát. Kedykoľvek potrebujete ho môžete aktivovať alebo deaktivovať na portáli SHARILO. Deaktiváciou sa inzerát nezmaže, len nebude pre ostatných viditeľný a v prípade potreby ho zas aktivujete namiesto toho, aby ste vytvárali nový.
 
Krátke zamyslenie na pár minút ako aktívne využívať majetok a dostupné kapacity v nasledujúcich dňoch Vám môže priniesť veľmi slušný príjem. Za tých 8 000 € ročne to rozhodnete stojí!

Tak čo, idete do toho? :-)


Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×